Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
9
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
5
,
9
,
13
,
15
,
15
,
16
,
19
,
201
,
202
,
przystanek Aleje Marcinkowskiego
Kierunek: Dębiec PKM
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
07 22 37 52
07 22 37 57
17 37 57
17 37 57
17 37 52
07 22 37 52
07 22 37 52
07 22 37 52
07 22 37 47 57
17 37 57
17 37 57
17 37 57
17 37 57
17 37
00 12F 19 39 59
19 39 59
19 39 59
19 39 59C
Piątkowska
Lutycka Szpital
Os. Winiary
Św. Leonarda
Bonin
Uniwersytet Przyrodniczy
Sołacz
Nad Wierzbakiem
Klin
Wielkopolska
Poznańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Most Dworcowy n/ż
Dworzec Zachodni
Park Wilsona n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Głogowska/Hetmańska n/ż
Most Teatralny
Fredry
Gwarna
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego
2 - Pl. Wiosny Ludów
3 - Łąkowa
5 - Franowo
7 - Szwajcarska
9 - Szwedzka
11 - Piaśnicka/Kurlandzka
13 - Piaśnicka Rynek
15 - Os. Lecha
17 - Os. Tysiąclecia
19 - Łacina
21 - Polanka
23 - Kórnicka
25 - Kórnicka
27 - Rondo Rataje
29 - Rondo Rataje n/ż
31 - Serafitek n/ż
33 - AWF
34 - Półwiejska
36 - Różana
37 - Rynek Wildecki n/ż
39 - Kosińskiego n/ż
40 - Pamiątkowa n/ż
41 - Rolna
42 - Hetmańska Wiadukt
43 - Rondo Starołęka
44 - Rondo Starołęka
45 - Rondo Żegrze
46 - Rondo Żegrze
47 - Żegrze I
48 - Żegrze II
49 - Żegrze III
50 - Os. Czecha
51 - Piaśnicka Rynek
52 - Piaśnicka/Kurlandzka
53 - Szwedzka
54 - Szwajcarska
55 - Franowo
56 - Kolejowa
57 - Głogowska/Hetmańska
58 - Głogowska/Hetmańska
59 - Kolejowa
60 - Traugutta
61 - Traugutta
62 - HCP
64 - Wspólna
65 - Dębiec PKM
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911