Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
„Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku”
Historyczny tabor MPK na liniach turystycznych
Wybory do Rad Osiedli: Darmowa Komunikacja dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych
Zbliża się termin opłaty podatku od nieruchomości
Anita Lipnicka, koncert promujący “Śnienie”
Święto Ukulelistów
JazZamek#57 – sneaky jesus
Solo na Szelągu vol. 58: Jakub Gonzo Woźniak
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 11 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 10 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
173
,
185
,
227
,
312
,
320
,
321
,
323
,
341
,
342
,
przystanek Studzienna n/ż
Kierunek: Rondo Śródka
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
13Z
16Z 36Z
15Z
00M 48D
33
02
10
22
43
38
30S
05S 20 46
23
23
57
32
05
29S
10
12
14
16
18
20
22
27
27
27
27
26
26
05
10
12
14
16
18
20
22
23
27
27
27
27
26
26
05
05
Promnice/Północna n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Zespół Szkół
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Szkoła n/ż
Bolechowo/Poligonowa n/ż
Bolechowo/Przejazd n/ż
Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
Owińska/Lipowa n/ż
Owińska/PKM n/ż
Owińska/Parkowa n/ż
Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
Miękowo/Kolejowa n/ż
Miękowo/Ogrodowa n/ż
Miękowo/Słowackiego n/ż
Czerwonak/Elewator n/ż
Czerwonak/Os. Przylesie PKM n/ż
Czerwonak/Kręta n/ż
Czerwonak/PKM n/ż
Czerwonak/Szkolna
Czerwonak/Szkolna n/ż
Czerwonak/Żurawia n/ż
Czerwonak/Gajowa n/ż
Czerwonak/Zdroje
Czerwonak/Gajowa n/ż
Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
Czerwonak/Szkolna n/ż
Czerwonak/Zalesie n/ż
Czerwonak/Błękitna
Czerwonak/Cmentarz
Czerwonak/Św. Wojciecha n/ż
Koziegłowy/Os. Leśne
Koziegłowy/Pływalnia n/ż
Koziegłowy/Szkoła
Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
Karolin PKM n/ż
Czerwonacka n/ż
Gdyńska n/ż
Bałtycka n/ż
Główna
Rynek Wschodni n/ż
Studzienna n/ż
1 - Koronkarska n/ż
2 - Zawady n/ż
4 - Rondo Śródka
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911