autobus 193 | inne linie z przystanku: 145, 163, 191, 193, 212, 222, | |||||||
przystanek Stadion Miejski n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 25 51 06 21 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 24 39 54 09 24 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 09 24 39 54 09 24 39 54 09 21 35 54 14 34 54 14 34 54 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 54S 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 36 56 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 16# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 38# 58# 18# 39# 59# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż 1 - Marszałkowska n/ż 2 - Rycerska n/ż 3 - Ognik n/ż 6 - Kolorowa n/ż 7 - Swoboda 9 - Szpitalna 12 - Ogrody 13 - Żeromskiego n/ż 14 - Żeromskiego 15 - Niestachowska n/ż 17 - Wojska Polskiego n/ż 19 - Os. Winiary n/ż 22 - Trójpole n/ż 23 - Piątkowska 24 - Włościańska n/ż 25 - Suszki n/ż 27 - Os. Chrobrego n/ż 28 - Os. Jagiełły n/ż 29 - Wieża RTV n/ż 30 - Os. Marysieńki n/ż 31 - Wiedeńska n/ż 32 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 33 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 34 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy