autobus 193 | inne linie z przystanku: 169, 185, 190, 193, 215, | |||||||
przystanek Os. Jagiełły n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 52 18 33 49 08 23 38 53 08 24 41 56 11 26 41 56 10 25 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 24 41 56 11 26 41 57 12 27 43 00 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 14 27 39 54 09 24 39 54 09 24 39 51 04 23 43 03 23 43 03 22 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 21S 42 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 26 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 26 44 04 24 44 04 24 44 03 23 43 03 23 43 03 22 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 42# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 26# 47# 07# 27# 47# 07# 27# 47# 07# 27# 47# 07# 27# 47# 07# 27# 47# 07# 27# 47# 07# 27# 47# 07# 26# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 22# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Kolorowa n/ż Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego n/ż Żeromskiego Niestachowska n/ż Wojska Polskiego n/ż Os. Winiary n/ż Trójpole n/ż Piątkowska Włościańska n/ż Suszki n/ż Os. Chrobrego n/ż Os. Jagiełły n/ż 1 - Wieża RTV n/ż 2 - Os. Marysieńki n/ż 3 - Wiedeńska n/ż 4 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 5 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 6 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy