autobus 193 | inne linie z przystanku: 148, 191, 193, 222, | |||||||
przystanek Rycerska n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 27 53 08 23 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 27 42 57 12 27 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 12 27 42 57 12 27 42 57 12 24 38 57 17 37 57 17 37 57 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 34 56S 16 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 39 59 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 18# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 21# 42# 02# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż 1 - Ognik n/ż 4 - Kolorowa n/ż 5 - Swoboda 7 - Szpitalna 10 - Ogrody 11 - Żeromskiego n/ż 12 - Żeromskiego 13 - Niestachowska n/ż 15 - Wojska Polskiego n/ż 17 - Os. Winiary n/ż 20 - Trójpole n/ż 21 - Piątkowska 22 - Włościańska n/ż 23 - Suszki n/ż 25 - Os. Chrobrego n/ż 26 - Os. Jagiełły n/ż 27 - Wieża RTV n/ż 28 - Os. Marysieńki n/ż 29 - Wiedeńska n/ż 30 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 31 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 32 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy