Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
„Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku”
Historyczny tabor MPK na liniach turystycznych
Wybory do Rad Osiedli: Darmowa Komunikacja dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych
Zbliża się termin opłaty podatku od nieruchomości
Anita Lipnicka, koncert promujący “Śnienie”
Święto Ukulelistów
JazZamek#57 – sneaky jesus
Solo na Szelągu vol. 58: Jakub Gonzo Woźniak
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 11 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 10 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
11
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
3
,
5
,
9
,
10
,
11
,
19
,
20
,
97
,
171
,
215
,
przystanek Pamiątkowa n/ż
Kierunek: Piątkowska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
17 42 52
02 16 28 40 44 59
14 23 29 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 29 44 59
14 29 44 59
14 29 44 59
14 29 44 59
14 29 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 36 56
16 22G 36 44G 56
16 36 56
16 36 56
16 36
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
22 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
52
08 29 59
29 59
29 59
29 59
29 59
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
Os. Czecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Czecha
Żegrze III
Żegrze II
Żegrze I
Rondo Żegrze
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
1 - Kosińskiego n/ż
2 - Rynek Wildecki n/ż
4 - Św. Czesława n/ż
6 - Wierzbięcice
7 - Poznań Główny
9 - Dworzec Zachodni n/ż
11 - Park Wilsona n/ż
13 - Rynek Łazarski n/ż
15 - Głogowska/Hetmańska n/ż
17 - Głogowska/Hetmańska n/ż
19 - Rynek Łazarski n/ż
21 - Park Wilsona n/ż
23 - Dworzec Zachodni n/ż
25 - Most Dworcowy n/ż
27 - Rondo Kaponiera
28 - Most Teatralny
29 - Poznańska
31 - Wielkopolska
32 - Klin
33 - Nad Wierzbakiem
34 - Sołacz
36 - Uniwersytet Przyrodniczy
37 - Bonin
38 - Św. Leonarda
39 - Os. Winiary
40 - Lutycka Szpital
41 - Piątkowska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911