Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
11
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
10
,
11
,
12
,
12
,
14
,
17
,
19
,
91
,
201
,
201
,
przystanek Rondo Żegrze
Kierunek: Piątkowska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
54
08 20 35 50
05 14 20 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 10S 20 35 50
05 20 35 50
05 20 35 50
05 20 35 50
05 20 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 30 50
10 13G 30 35 S 50
10 30 50
10 30 50
10 30 39G 54 S
11 S
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
51
11 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 37 S 51 S
11 S
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 50
10 30 39G 54 S
11 S
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
Os. Czecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Czecha
Żegrze III
Żegrze II
Żegrze I
Rondo Żegrze
Rondo Żegrze
2 - Rondo Starołęka
3 - Rondo Starołęka
4 - Starołęka Mała
5 - Bystra
6 - Starołęka PKM
7 - Starołęka PKM
8 - Bystra
9 - Starołęka Mała
10 - Rondo Starołęka
11 - Rondo Starołęka
12 - Hetmańska Wiadukt
14 - Rolna
15 - Traugutta
17 - Kolejowa
18 - Głogowska/Hetmańska
19 - Głogowska/Hetmańska n/ż
20 - Rynek Łazarski n/ż
21 - Park Wilsona n/ż
23 - Dworzec Zachodni
25 - Most Dworcowy n/ż
27 - Rondo Kaponiera
28 - Ogrody
30 - Żeromskiego n/ż
32 - Polna n/ż
34 - Rynek Jeżycki n/ż
36 - Most Teatralny
37 - Poznańska
39 - Wielkopolska
40 - Klin
41 - Nad Wierzbakiem
42 - Sołacz
44 - Uniwersytet Przyrodniczy
45 - Bonin
46 - Św. Leonarda
47 - Os. Winiary
48 - Lutycka Szpital
49 - Piątkowska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911