Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
10:00 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Dubbing )
10:20 – Dziadek do orzechów i cztery królestwa ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
10:20 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
10:40 – Grinch ( 2D, Dubbing )
11:00 – Hotel Transylwania 3 ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
11:30 – Zabójcze maszyny ( 2D, Dubbing )
11:45 – Dziadek do orzechów i cztery królestwa ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
11:50 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
12:00 – Multibabykino: Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
12:30 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
12:35 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
12:45 – Grinch ( 2D, Dubbing )
13:20 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
13:50 – Grinch ( 2D, Dubbing )
14:00 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL, Strefa Platinum )
14:00 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
14:20 – Zabójcze maszyny ( 2D, Napisy )
14:35 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Napisy )
14:50 – Grinch ( 2D, Dubbing )
14:55 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
15:10 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
15:20 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
15:55 – Grinch ( 2D, Dubbing )
16:10 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
16:10 – Robin Hood: Początek ( 2D, Dubbing, Strefa Platinum )
16:45 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL, Strefa Platinum )
16:55 – Grinch ( 2D, Dubbing )
17:10 – Zabójcze maszyny ( 2D, Dubbing )
17:25 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Dubbing )
17:30 – Multikino VR: The best of VR ( 360°, wersja oryginalna )
17:45 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL, Strefa Platinum )
17:50 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
18:00 – Grinch ( 2D, Dubbing )
18:00 – Multikino VR: Miasta świata ( 360°, wersja oryginalna )
18:10 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
18:20 – Miśków 2-óch w Nowym Jorku ( 2D, Dubbing )
18:30 – Multikino VR: Niesamowite doświadczenia ( 360°, wersja oryginalna )
18:45 – Kler ( 2D, PL, Strefa Platinum )
18:55 – Met Opera: Adriana Lecouvreur ( 2D, Napisy, live )
19:00 – Grinch ( 2D, Dubbing )
19:00 – Multikino VR: Ekstremalne przeżycia ( 360°, wersja oryginalna )
19:30 – Multikino VR: Filmy Festiwalowe ( 360°, wersja oryginalna )
19:30 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
19:55 – Zabójcze maszyny ( 2D, Napisy )
20:00 – Multikino VR: Niesamowite doświadczenia ( 360°, wersja oryginalna )
20:05 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
20:15 – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ( 2D, Napisy )
20:20 – Robin Hood: Początek ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )
20:30 – Multikino VR: The best of VR ( 360°, wersja oryginalna )
20:30 – Planeta Singli 2 ( 2D, PL )
20:40 – Narodziny gwiazdy ( 2D, Napisy )
21:00 – Bohemian Rhapsody ( 2D, Napisy )
21:00 – Multikino VR: Filmy Festiwalowe ( 360°, wersja oryginalna )
21:05 – Miłość jest wszystkim ( 2D, PL )
21:35 – Creed II ( 2D, Napisy, Strefa Platinum )