Cinema City Kinepolis
Adres: ul. Bolesława Krzywoustego 72
Poznań
Cinema City Kinepolis - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Cinema City Kinepolis
13:30 – Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów (dubbing)
13:40 – Saga Wikingów (film z napisami)
14:30 – Chłopak z sąsiedztwa (film z napisami)
14:20 – Dom (dubbing)
14:10 – Poskromic Playboya (film z napisami)
14:00 – System (Child 44) (film z napisami)
15:40 – Kopciuszek (dubbing)
15:50 – Saga Wikingów (film z napisami)
15:30 – SpongeBob: na suchym ladzie (dubbing)
15:00 – Ups! Arka odpłyneła (dubbing)
16:40 – Baranek Shaun (dubbing)
16:30 – Chłopak z sąsiedztwa (film z napisami)
16:30 – Dom (dubbing)
16:40 – Oculus (film z napisami)
16:20 – Poskromic Playboya (film z napisami)
16:30 – System (Child 44) (film z napisami)
16:10 – Szybcy i wsciekli 7 (film z napisami)
17:10 – Disco Polo
17:30 – Dom 3D (dubbing)
17:30 – Nocny Poscig (film z napisami)
17:30 – Seks, miłość i terapia (film z napisami)
17:40 – SpongeBob: na suchym ladzie (dubbing)
17:40 – Szybcy i wsciekli 7 (film z napisami)
17:00 – Ups! Arka odpłyneła (dubbing)
17:20 – Ze wszystkich sił (film z napisami)
18:30 – Chłopak z sąsiedztwa (film z napisami)
18:40 – Dom (dubbing)
18:00 – Kopciuszek (dubbing)
18:30 – Poskromic Playboya (film z napisami)
18:00 – Saga Wikingów (film z napisami)
18:50 – Selma (film z napisami)
18:40 – Snajper (film z napisami)
18:00 – The DUFF [#ta brzydka i gruba] (film z napisami)
19:30 – Disco Polo
19:40 – Ex Machina (film z napisami)
19:50 – Piramida (film z napisami)
19:15 – System (Child 44) (film z napisami)
19:00 – Szybcy i wsciekli 7 (film z napisami)
19:00 – Ups! Arka odpłyneła (dubbing)
19:30 – Zbuntowana (film z napisami)
19:20 – Ze wszystkich sił (film z napisami)
20:10 – Body/Ciało
20:50 – Chappie (film z napisami)
20:30 – Chłopak z sąsiedztwa (film z napisami)
20:20 – Focus (film z napisami)
20:00 – Nocny Poscig (film z napisami)
20:40 – Poskromic Playboya (film z napisami)
20:10 – Saga Wikingów (film z napisami)
20:30 – Szybcy i wsciekli 7 (film z napisami)
21:20 – 50 Twarzy Greya (film z napisami)
21:50 – Disco Polo
21:20 – Kingsman:Tajne służby (film z napisami)
21:00 – Oculus (film z napisami)
21:50 – Piramida (film z napisami)
21:50 – Szybcy i wsciekli 7 (film z napisami)
21:20 – Ze wszystkich sił (film z napisami)
22:30 – Chłopak z sąsiedztwa (film z napisami)
22:00 – Ex Machina (film z napisami)
22:30 – Nocny Poscig (film z napisami)
22:30 – Poskromic Playboya (film z napisami)
22:20 – Saga Wikingów (film z napisami)
22:00 – Seks, miłość i terapia (film z napisami)
22:00 – System (Child 44) (film z napisami)
22:20 – The DUFF [#ta brzydka i gruba] (film z napisami)