Piłka ręczna: wysoka przegrana poznanianek

INNLINE AZS Poznań – MKS PR URBIS Gniezno  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W rozgrywanym w sobotę spotkaniu INNLINE AZS Poznań przegrała z MKS PR URBIS Gniezno 20:35 (11:14).

Spotkanie rozpoczęło się od zdobycie dwubramkowej przewagi gości. Poznanianki nie odpuszczały i w jedenastej minucie spotkania prowadziły 6:3. W tym momencie w naszej drużynie coś się zaczynało zacierać i Gnieźnianki wychodziły na prowadzenie. W 18. minucie na tablicy pokazał się pierwszy remis. Dwie minuty później było 9:9 i w drużynie prowadzonej przez Amelię Chmielewską zaczął gasnąć ogień walki. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 11:14.

W drugiej odsłonie poznanianki próbowały nawiązać walkę, ale ilość nieskutecznych ataków i bramek zdobytych w kontrze przez zawodniczki trenera Roberta Popka, spowodowały, że do samego końca przyjezdne kontrolowały spotkanie, powiększając przewagę.