smaczneGO

Apetyt na Azję

Apetyt na Azję - festiwal azjatycki  Foto: materiały prasowe

Lokalni wystawcy, dania inspirowane kulturą i kuchnią azjatycką, ryneczek z oryginalnymi produktami prosto z dalekiego Wschodu oraz strefa piw rzemieślniczych. Brzmi smacznie? Już w marcu 2020 rusza pierwsza edycja festiwalu Apetyt na Azję.

Wyjątkowa przestrzeń dla miłośników dobrego, różnorodnego jedzenia na terenie Concordia Design, w samym centrum Poznania.

Na terenie festiwalu będziecie mieli okazję do spróbowania wyjątkowych dań kuchni azjatyckiej. Przyjdź i poznaj naszych wystawców – czekać będą na Was najlepsze poznańskie (i nie tylko) restauracje specjalizujące się w tej dziedzinie. Jeśli masz apetyt na Azję, nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu.

Festiwal to także gratka dla miłośników złotego trunku. Czekać będzie na Was strefa piw rzemieślniczych. Dla głodnych wiedzy odbędzie się specjalna prelekcja na ten temat! A jeśli będziecie mieli ochotę sami przygotować dania rodem z Azji, możecie nabyć azjatyckie produkty na miejscu, ponieważ będą na Was czekać wystawcy z oryginalnymi produktami.

Czekamy na Was już w marcu!
Gdzie? Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3 w Poznaniu
Kiedy? 7-8.03.2020 r.

Głodni informacji?
Zapraszamy na stronę wydarzenia: kliknij tutaj

Partnerzy medialni:
Radio Eska
Lepszy Poznań
Nasz Głos Poznański

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz