smaczneGO

[KONKURS] Za dwa tygodnie Wielka Szama na Stadionie!

Wielka Szama na Stadionie (Poszarpani) - Poznań - 07.04.2019 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Wielka Szama na Stadionie (Poszarpani) - Poznań - 07.04.2019 r.

Już 21 i 22 września szykuje się porządna wyżerka, czyli największy zlot food trucków w Wielkopolsce. Przy Stadionie Poznań odbędzie się Wielka Szama, czyli Festiwal Smaków Food Trucków.

Po wakacyjnym odpoczynku, mieszkańcy Poznania będą mieli okazję przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące.

28 i 29 września Stadion, po raz trzeci, zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Wielka Szama to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Nie zabraknie pokazów i występów ulicznych artystów. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Wielka Szama na Stadionie w Poznaniu odbędzie się 28 i 29 września. W sobotę od godziny 12 do 21 , a w niedzielę od 12 do 20 . Wstęp bezpłatny.

[KONKURS] Czas na wspomniany konkurs. Wspólnie z organizatorami Wielkiej Szamy mamy dla Was bony do food trucków. Aby otrzymać jeden ze wspomnianych bonów odpowiedzcie na następujące pytanie: “Która edycja Wielkiej Szamy odbywać się będzie w Poznaniu”. Pamiętajcie by w mailach zawrzeć także swoje imię i nazwisko. Na emaile wysłane do nas na adres konkurs@lepszypoznan.pl czekamy do czwartku do godziny 21!

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz