Sport

Kolejorz: kto nie zagra w Łodzi?

Lech Poznań - Wisła Płock  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W najbliższą sobotę, w ramach 3. kolejki PKO Ekstraklasy, Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z ŁKS-em Łódź. Zawodnicy trenera Dariusza Żurawia udadzą się na ten mecz w prawie najsilniejszym składzie.

Na ten moment szkoleniowiec Kolejorza na pewno nie może skorzystać z Tymoteusza Klupsia, który obecnie przechodzi rehabilitację po urazie, którego nabawił się w ostatnim meczu ligowym z Wisłą Płock. Przerwa w treningach młodego lechity potrwa minimum trzy tygodnie.

W trakcie przygotowań do kolejnego ligowego spotkania do treningów z zespołem wrócił nieobecny ostatnio Maciej Makuszewski. Cały czas pod znakiem zapytanie stoi sobotni występ Volodymyra Kostevycha, ale w jego wypadku nie zapadły jeszcze żadne decyzje. – Mamy dwa treningi przed sobą i w piątek podejmiemy decyzję czy Kosta będzie w sobotę do gry, czy nie – mówi trener Dariusz Żuraw.

W ostatnim meczu do gry powrócił Christian Gytkjaer, który w drugiej połowie starcia z Wisłą Płock zameldował się na boisku w miejsce Pawła Tomczyka i w tym pierwszym meczu od razu zdobył dwie bramki. Duńczyk jest w coraz lepszej formie fizycznej i niewykluczone, że pojawi się w pierwszym składzie Kolejorza już w meczu z ŁKS-em. – Zdaje się, że Chrisitan jest już gotowy na 100% do gry od pierwszej minuty – kończy szkoleniowiec niebiesko-białych.

Źródło: lechpoznan.pl

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium