Michał Żebrakowski w Warcie Poznań

Autor: bigbiciq. Poznań, 30 Stycznia 2019

Napastnik Michał Żebrakowski został wypożyczony do Warty Poznań z Arki Gdynia do końca sezonu 2018/19. Jest trzecim zawodnikiem, który tej zimy wzmocnił kadrę “Zielonych”.

22-letni napastnik trenował z Wartą Poznań od połowy stycznia i wystąpił w sparingu z Rakowem Częstochowa. W środę podpisał kontrakt z poznańskim klubem, ważny do końca tego sezonu . Wcześniej umowę zawarły Warta i Arka Gdynia.

Michałowi bardzo zależało na tym, żeby móc się odbudować w I lidze, a nam równie mocno zależało na tym, żeby wzmocnić kadrę napastnikiem, który pomoże nam w zdobywaniu bramek, a co za tym idzie punktów. Wierzymy w potencjał Michała i cieszymy się, że dołączył do zielonej rodziny. Witamy go na pokładzie – mówi dyrektor sportowy Warty Poznań Dawid Frąckowiak.

Trenerzy bardzo szybko zdecydowali o przydatności Michała do zespołu, ale przed podpisaniem kontraktu zawodnik musiał jeszcze przejść badania lekarskie.

Michał Żebrakowski pojedzie w sobotę na obóz przygotowawczy do Grodziska Wlkp. Wychowanek Stali Rzeszów to trzeci gracz, który tej zimy podpisał kontrakt z Wartą Poznań. Wcześniej z klubem z Wildy związali się: skrzydłowy Michał Jakóbowski (transfer definitywny z Bytovii Bytów) oraz napastnik Hubert Sobol, wypożyczony na rok z Lecha Poznań.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe / Warta Poznań

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.