Oborniki

Formoza Challenge – zmiany na trasie

Ekstremalne zmagania dla prawdziwych twardzieli, dużych i małych, coraz bliżej! Zawody Formoza Challenge w Obornikach odbędą się w pierwszej połowie czerwca. Zapisy trwają, a na trasie będzie kilka nowości.

Odwracamy trasę, a to oznacza mniej zatorów na przeprawach – zapowiadają organizatorzy – impreza w Obornikach to pierwsza Formoza w sezonie.

Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa. Uczestniczyć w tej niecodziennej rywalizacji mogą całe rodziny. Będzie tutaj możliwość startu na dystansie nocnym wynoszącym około 4 km, ale są również do przebycia dzienne dystanse na 5 lub 10 km w drużynie lub samodzielnie oraz 10 km Ultra z plecakiem i atrapą karabinu. Na trasie na uczestników czekać będzie od 20 do 50 przeszkód zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Oprócz takich utrudnień, które trzeba będzie pokonać będą również strzelnice, ale przygotowane będą do rozwiązania na trasie różne zagadki czy łamigłówki.

Dla najmłodszych komandosów powstała impreza Formoza Kids z dystansami o długościach 1 i 2 km. Będą to biegi w asyście komandosów Formozy.

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach – podkreślają organizatorzy – motto Nigdy nie zostawiamy swoich jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu, bo współpraca między zawodnikami to warunek pokonania trudnego toru Formozy.

Zawody Formoza Challenge w Gminie Oborniki w sobotę i niedzielę 9-10 czerwca. By brać udział w tym wydarzeniu trzeba wykupić jeden z pakietów, które znajdziesz klikając tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: maratomania.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz