BizNews

Paweł Musiał w Zarządzie Eurocashu

Eurocash  Foto: Eurocash

Paweł Musiał został powołany na Członka Zarządu Spółki Eurocash. Będzie odpowiadać za biznes detaliczny całej grupy, a swoje obowiązki zacznie wykonywać od 1 kwietnia.

Paweł Musiał jest absolwentem Wydziału Technologii Żywienia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 2013 roku do teraz pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej spółki X5 Retail Group NV z siedzibą w Moskwie, Rosja.

Do maja ubiegłego roku pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Profi Rom Food, jednej z największych sieci detalicznych w Rumunii. W latach 2010-2015 pracował jako Dyrektor Zarządzający Profi Rom Food. Od 2008 do 2009 roku pełnił funkcję  Przewodniczącego Rady Nadzorczej sieci supermarketów EKO na Ukrainie. W latach 2004-2007 pełnił funkcję Dyrektora Generalnego sieci Perekriestok, a następnie Członka Zarządu, Dyrektora Handlowego i VicePrezesa Pyateroczka Holding (późniejsze X5 Retail Group), a następnie X5 Retail Group.

W latach poprzedzających współpracę z X5 Retail Group, zajmował wyższe stanowiska menadżerskie w sieciach handlowych w Polsce, z czego 5 lat w Tesco Polska.

Użyte w artykule zdjęcia: Eurocash

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz