Memoriał Gołasia w Murowanej Goślinie

Zakończenie XI memoriału im. Arkadiusza Gołasia - Murowana G  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Drużyna Jastrzębski Węgiel triumfatorem XI memoriał im. Arkadiusza Gołasia, który odbył się w Murowanej Goślinie w dniach 23-25 października 2015. Kolejne miejsca zajęli AZS Częstochowa oraz Lotos Trefl Gdańsk.

Turniej w Murowej Goślinie startuje dzisiaj i będzie ostatnim sprawdzianem przed startem PlusLigi dla trzech polskich drużyn. W pierwszym półfinale zmierzą się GKS Katowice i Jastrzębski Węgiel, w drugim siatkarze Onico Warszawa zagrają z Berlin Recycling Volleys.

Goście z zagranicy są mistrzami Niemiec i uczestnikiem Final Four tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Przed rokiem imprezę ku pamięci Arkadiusza Gołasia wygrał Lotos Trefl Gdańsk, który w finale pokonał japoński JT Thunders.