Lech Poznań – Korona Kielce 1:0 (1:0)

31. kolejka Lotto Ekstraklasy Lech Poznań - Korona Kielce  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter
Darko Jevtić, Mateusz Możdżeń

W 9. kolejce Ekstraklasy Lech Poznań podejmie Koronę Kielce. “Scyzoryki” od 2005 roku nie wygrały przy Bułgarskiej.

W meczu z Koroną na pewno nie zagra Kostevych, który ze względu na kontuzję wyłączony jest na dwa miesiące. Na szczęście już podczas piątkwego meczu do dyspozycji Nenada Bjelicy będą: Makuszewski, Jevtić i Majewski.

Zapraszamy do relacji na żywo z meczu, która rozpocznie się przed godziną 20.30!

KKS Lech Poznań

1 - 0

Korona Kielce

• 22:32 Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych.
  • 90+8 Nie wznawiamy gry. Sędzia kończy spotkanie. Lech wygrywa z Koroną 1:0.
  • 90+7 Diaw ukarany kartką za faul na Trałce.
  • 90+4 Bardzo ciekawe rozegranie Jevtića z rzutu wolnego. Posłał piłkę po murawie w pole karne do Trałki, który piętą próbował zgrywać piłkę do kolegów. Niestety sędzia liniowy zasygnalizował spalony poznaniaków.
  • 90' 8 minut doliczonego czasu gry.
  • 89' Lech: Burdenski za Możdżenia
  • 85' Sędzia zezwala na wznowienie spotkania.
  • 81' Zadymienie na stadionie jest tak duże, że sędzia robi kolejną przerwę w spotkaniu.
  • 80' Lech: Barkroth za Makuszewskiego
  • 80' Jevtić strzelał z dystansu... szkoda, że ponad poprzeczką.
  • 79' Korona: Kosakiewicz za Jukicia
  • 76' Jacek Kiełb w polu karnym Lecha dwoi się i troi. Udało mu się oddać strzał po murawie ale Putnocky pewnie złapał piłkę w rękawice.
  • 75' Adnan Kovacevic ostro fauluje Situma za co zobaczył żółty kartonik.
  • 72' Lech: Bille Nielsen za Gytkjaera
  • 69' Niezbyt dokładnie wrzucona piłka przez Jevtića z rzutu rożnego.
  • 65' Żółta kartka dla Makuszewskiego.
  • 63' Strzał Możdżenia pewnie łapie Putnocky.
  • 58' Groźnie pod bramką Lecha. Kielczanie próbują to z lewej to z prawej zaatakować ale po chwili Gardawki oddaje strzał będąc prawie na wprost bramki. jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.
  • 57' Gumny ukarany kartą za faul na Jukiću.
  • 54' Pytnocky fantastycznie broni rzut karny w wykonaniu Jacka Kiełba!
  • 54' De Marco bezsensownie fauluje Michaela Gardawskiego w polu karnym! Jedenastka dla Korony!
  • 52' Kiełb wrzuca w pole karne... ale nikogo tam nie ma.
  • 46' Rzut rożny dla Lecha. Wrzucona piłka w pole karne i Situm próbuje strzelać przewrotką ale nawet nie trafia w piłkę.
  • 45' Wznawiamy spotkanie.
  • 45+4 Koniec pierwszej połowy.
  • 45+4 Christianowi Gytkjaerowi minimalnie minął się z piłką po strzele Maćka Makuszewskiego! Oj szkoda, mogła być z tego piękna bramka...
  • 45+3 Jacek Kiełb ukarany żółtą kartką za uderzenie łokciem Lasse Nielsena.
  • 45' 4 minuty doliczonego czasu gry.
  • 43' Kovacević wywalczył sobie miejsce w polu karnym, uderzył głową w stronę bramki. Piłka jednak przeleciała minimalnie nad poprzeczką!
  • 40' Żółta kartka dla Ivana Jukicia za faul na Tettehu
  • 36' Rzut rożny i goooool!!! Łukasz Trałka głową przelobował Elhadjiego Diawa stojącego na linii bramkowej!
  • 34' Oj chochliki internetu nie dają nam dzisiaj spokoju. Wznawiamy relację tego emocjonującego spotkania.
  • 15' Indywidualna akcja Majewskiego, który odbędzie strzela z ostrego kąta. Jednak bramkarz gości zdołał wybić piłkę.
  • 11' Dośrodkowanie Rymanoaka niecelnie wykańcza Kiełb.
  • 5' Zablokowana wrzutka kielczan.
  • 0' Rozpoczynamy spotkanie!