Beer Food Festival już w ten weekend

Autor: irag. Poznań, 4 Października 2016

Przed nami kolejna, trzecia już, edycja Festiwalu Piwa i Street Food – Beer Food Festival, która odbywać się będzie w Starej rzeźni przez cały najbliższy weekend.

Naszym głównym założeniem jest szerzenie kultury picia piwa – zapowiadają organizatorzy – smak napojów niszowych marek z niewielkich polskich browarów, uznanych na świecie browarów belgijskich i czeskich z pewnością złamie stereotyp piwa jako pospolitego trunku.

Podczas całego weekendu będziemy mogli kosztować piw warzonych w niewielkich, rzemieślniczych browarów praktycznie z całej Polski. Kosztować będziemy mogli dzięki nim wielu różnych gatunków piw. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników dobrego piwa, ale też okazją dla tych, którzy słowo piwo kojarzyli tylko z masowo produkowanym trunkiem. Wśród wielu browarów będzie między innymi poznański Kingpin oraz Fortuna i Grodziski.

Beer Food Festival to jednak nie tylko doskonałe piwa, ale także specjalna strefa, w której będziemy mogli wybierać z bogatej oferty przedstawicieli street foodu. Do Poznania na ten weekend przyjadą najlepsze food trucki z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Trójmiasta. Nie zabraknie oczywiście także naszych, poznańskich gwiazd.

Wystawcy zaoferują całe bogactwo ulicznych smaków od bratwurstów, przez ramen i pulled pork, aż po tradycyjne burgery – dodają organizatorzy.

Lista browarów jak i przedstawicieli street foodu jest już naprawdę imponująca i, co najważniejsze, jeszcze nie jest zamknięta!

Na Festiwal Piwa i Street Food – Beer Food Festival zapraszamy do Starej Rzeźni przy ul. Garbary. Wydarzenie to rozpocznie się w piątek (7.10) o 14:00 i potrwa do niedzieli (9.10) do godziny 20:00. Poniżej znajdziecie informacje o biletach o godzinach otwarcia.

Beer Friends Festiwal - Poznań 23.05.2015 r.

Bilet jednorazowego wstępu na Festiwal Piwa i Street Food – Beer Food Festival kosztuje 5,00 zł, a bilet 3-dniowy uprawniający do nieograniczonego wstępu to koszt 20,00 zł.

Dla pierwszych 600 osób z biletem 3-dniowym przygotowaliśmy gratisowe szklanki festiwalowe! – zachęcają organizatorzy – decyduje kolejność pojawienia się na Festiwalu!

Festiwal Piwa i Street Food odbywać się będzie w Starej Rzeźni (wejście od Garbar) w następujących godzinach:

Piątek 07.10.2016 – 14:00 – 24:00
Sobota 08.10.2016 – 11:00 – 24:00
Niedziela 09.10.2016 – 11:00 – 20:00
Beer Friends Festiwal - Poznań 23.05.2015 r.

 

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Koronawirus