BizNews

Major US Army przeszkoli poznańskich przedsiębiorców

Rocco A. Spencer  Foto: materiały prasowe

„Współcześni zdobywcy – odkrywanie nowego świata biznesu” – to temat bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców, które prowadzić będzie major US Army, Rocco A. Spencer. Amerykański wojskowy pokaże, jak odnosić sukcesy na biznesowym polu walki, dzięki metodom wykorzystywanym w siłach zbrojnych.

rocco-a-spencerRocco A. Spencer jest emerytowanym oficerem piechoty Armii Stanów Zjednoczonych. Ukończył historię i nauki polityczne w Milton College. Przez 21 lat służby na stanowiskach dowódczych zdobył doświadczenie w zakresie przywództwa, organizacji zespołów i skutecznej komunikacji. Służył w wojskach powietrzno-desantowych i piechocie zmechanizowanej.

Po przejściu do rezerwy pracował jako konsultant ds. HR, szkoleń i organizacji w firmie AT&T – największej amerykańskiej firmie telekomunikacyjnej. W 2006 roku przeprowadził się do Polski i założył firmę doradczo-szkoleniową Leadership Source, w której pokazuje jak nauczyć się przywództwa.

Podczas warsztatów poruszy m.in. kwestie dotyczące motywacji, zarządzania zasobami ludzkimi, wykorzystania nowych technologii, ekspansji na nowe rynki, elastyczności w biznesie, odpowiedzialności w firmie.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 20 września od godziny 9: 00 do 10:30 w Multikinie 51, przy ul. Królowej Jadwigi.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca zainteresowany wojskowymi metodami prowadzącymi do sukcesu biznesowego. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://firmoweewolucje.bzwbk.pl/wydarzenia. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz