POZnań

Wakacje w mieście!

Akcja Lato  Foto: POSiR

Lato w mieście wcale nie musi być nudne! Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały bardzo bogatą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży na wakacje. Do dyspozycji uczniów będą boiska, korty, hale, basen. Dodatkowo będzie można wybrać pojedyncze zajęcia, turnieje, wziąć udział w cyklicznych imprezach, czy też pięciodniowych półkoloniach.

Akcja LatoW sumie każdy chętnych bez względu na wiek znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Mogą to być gry zespołowe, jak też samodzielne nabywanie nowych umiejętności, czy dbanie o swój rozwój fizyczny i psychiczny.

Nad uczestnikami poszczególnych imprez czuwać będzie wyspecjalizowana kadra. Jej zadaniem jest pomoc, zapewnienie dużego komfortu wypoczynku. Natomiast rodzice będą mieli pewność, że ich dzieci są bezpieczne, znajdują się pod opieką wykwalifikowanych i odpowiedzialnych opiekunów.

Bieżące informacje zapisach, a także terminy zajęć, regulaminy udziału i wyniki zawodów dostępne będą pod zakładką Akcja Lato na stronie www.mos.poznan.pl

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Jak najbardziej jestem za tego typu akcjami. Uważam, że obowiązkiem miasta jest organizować młodzieży i dzieciakom atrakcje w wakacje. Wtedy przynajmniej nie dostają głupich myśli i przy okazji spędzają aktywnie czas. Mam jednak jedno zastrzeżenie, jeśli chodzi o akweny wodne. Cieszy mnie fakt, że czuwają ratownicy, ale…miasto powinno zwracać szczególna uwagę na to co jest w tych wodach i dopiero wtedy dopuszczać ludzi do kąpieliska. Po ostatniej wizycie na jednym z tego typu obiektów nabawiłam się strasznej wysypki. Na początku nie byłam pewna od czego to, ale później połączyłam fakty… mieszkam na grunwaldzkiej więc na izbę mam blisko, a i ambulatorium jest czynne 24/7, ale wolałabym już nie mieć okazji korzystać z natychmiastowej pomocy medycznej po odwiedzeniu miejscowych akwenów. Pozdrawiam