Na widelcu

Szykujcie się na Beer Food Festival

Beer Friends Festiwal - Poznań 23.05.2015 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Miłośnicy dobrego, rzemieślniczego piwa i wyśmienitego jedzenia nie powinni przegapić tego wydarzenia. W klimatycznych wnętrzach, choć nie tylko, zorganizowany zostanie Beer Food Festival.

Będzie to druga edycja 3-dniowego święta złocistego trunku, którego głównym założeniem jest szerzenie kultury picia piwa – zapowiadają organizatorzy – smak napojów niszowych marek z niewielkich polskich browarów, uznanych na świecie browarów belgijskich i czeskich z pewnością złamie stereotyp piwa jako pospolitego trunku.

na wydarzenie to warto się wybrać jeśli zna się te smaki, ale przede wszystkim powinny tutaj trafić wszyscy, którzy twierdzą, że piwa nie lubią. Znaczy to bowiem, że do tej pory pili tylko napoje, które ktoś zwie piwem.

Oprócz kosztowania bardzo różnych gatunków piwa, będzie tutaj także okazja by zjeść specjały serwowane przez najlepszych w Polsce przedstawicieli street foodu.

Pojawią się goście z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Trójmiasta, ale także lokalne, poznańskie gwiazdy – dodają organizatorzy – wystawcy zaoferują całe bogactwo ulicznych smaków od bratwurstów, przez ramen i pulled pork, aż po tradycyjne burgery.

Beer Food Festival w Starej Rzeźni przy Garbarach rozpocznie się w piątek 20 maja w samo południe i potrwa do niedzieli do godziny 20:00.

Bilet jednorazowy kosztuje 5,00 zł, a wejściówka na wszystkie 3 dni to koszt 20,00 zł.

Beer Friends Festiwal - Poznań 23.05.2015 r.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz