Poznańskie Kozice pokonały hokeistki z Podhala

PTH Kozice Poznań - MMKS Podhale Nowy Targ (6.02.2016)  Foto: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Zwycięstwem poznanianek zakończyło się spotkanie z MMKS Podhale podczas 12. kolejki Polskiej Ligii Hokeja Kobiet.

Podczas sobotniego spotkania ponad pół godziny trzeba było czekać na pierwszą bramkę. W 37. minucie krążek w naszej siatce zdobyła Anna Podlipni z MMKS Podhale. Kozice nie pozwoliły jednak zbyt długo rywalkom cieszyć się z prowadzenia i niecałą minutę później wyrównała Anna Prolisko. W 51. minucie drugą bramkę dla nas zdobyła Wiktoria Pospieszna.

Podopieczne Grzegorza Błaszaka zagrają również jutro z Podhalankami. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13:10 na lodowisku Chwiałka na ul. Chwiałkowskiego 34.