Druga Gala Charytatywna Kobiety Kobietom

Autor: świder. Poznań, 2 Lutego 2016

Przed nami kolejna już edycja Gali Charytatywnej Kobiety Kobietom. Głównym celem tego wydarzenia jest zwrócenie uwagi na problem przemocy w rodzinie i zebranie bejmów dla podopiecznych  Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Poznaniu. 

Podczas pierwszej edycji, która odbyła się wiosną ubiegłego roku na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu wystąpiły Halina Frąckowiak, Hanna Banaszak i Krystyna Prońko.

Tym razem dla publiczności zebranej w poznańskiej Operze zaśpiewają Alicja Majewska, Grażyna Łobaszewska i Eleni. Artystkom podczas koncertu będzie towarzyszyć zespół muzyczny pod kierownictwem Grzegorza Urbana.

Od dawna porusza nas problem przemocy domowej w polskich rodzinach, dlatego inicjatywa niezwykłego koncertu, Gali Charytatywnej Kobiety Kobietom będzie kontynuowana – przekonuje organizator na swojej stronie internetowej – oddźwięk z jakim spotkała się Gala oraz informacje, które spływały po zakończeniu tegorocznej edycji utwierdzają nas o słuszności wyboru celu.

Podobnie jak w ubiegłym roku, również i tym razem celem koncertu jest wsparcie podopiecznych Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Poznaniu.

Gala odbędzie się w Teatrze Wielkim w Poznaniu w poniedziałek 7 marca o godzinie 19:00.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.