Sport

Uważaj, kto może siedzieć obok ciebie w kinie!

Oryginalną akcję promocyjną przeprowadził Lech Poznań. Trener Jan Urban kontroluje zawodników Kolejorza także podczas wypoczynku i oglądaniu filmów w Multikinie. My przyłączamy się do kibicowania poznańskiej lokomotywie podczas czwartkowego meczu z FC Basel i przypominamy o organizacji komunikacji przed i po meczu.

Aby ułatwić kibicom dotarcie na stadion i powrót do domów Zarząd Transportu Miejskiego wprowadzi zmiany w funkcjonowaniu transportu publicznego. Przewidziano między innymi 5 kursów na dodatkowej linii tramwajowej nr 30.

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA I TRAMWAJOWA PRZED MECZEM

Nastąpi wzmocnienie bardziej pojemnymi autobusami linii nr 45, 50, 63 i 91, na liniach tramwajowych nr 1, 6 i 15 zaplanowano dodatkowe kursy.

Uruchomiona będzie także dodatkowa linia tramwajowa nr 30 na trasie: MARCINKOWSKIEGO – Fredry – most Teatralny – Bałtyk – Grunwaldzka – Stadion Miejski. 5 kursów z Al. Marcinkowskiego przewidziano pomiędzy godz. 19.49 a 20.19.

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA I TRAMWAJOWA PO MECZU

Po meczu nastąpi wzmocnienie linii tramwajowych nr 1, 6, 13 i 15 dodatkowym taborem, obsługa linii autobusowych nr 45, 50, 63 i 91 odbywać się będzie bardziej pojemnymi autobusami.

ZTM informuje, że bilet na mecz nie upoważnia do bezpłatnego przejazdu środkami komunikacji miejskiej.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium