POZnań

Miasto płaci za najlepsze prace!

Studenci na Starym Rynku - 1.04.2011 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Wysiłek pisania pracy magisterskiej albo doktorskiej może opłacić się także finansowo. Urząd Miasta już po raz dziesiąty organizuje konkurs na najlepsze prace obronione na poznańskich uczelniach. Na autorów 3 najlepszych prac doktorskich czeka 6000 zł brutto, najlepsze 3 prace magisterskie nagrodzone zostaną kwotą 3000 zł brutto.

Studenci na Starym Rynku - 1.04.2011 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterJednym z głównych kryteriów oceny prac będzie ich utylitarny charakter. Miasto pragnie w ten sposób promować osiągnięcia absolwentów i młodych naukowców poznańskich szkół wyższych oraz zachęcać młode talenty do działania na rzecz rozwoju miasta – informuje Adam Łopka z Urzędu Miasta.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace z zakresu wszelkich dyscyplin i obszarów nauki obronione w latach 2012-2013. Przedmiot pracy może stanowić problematyka związana z Poznaniem lub opis rozwiązania możliwego do wdrożenia w naszym mieście.

Łącznie w dotychczasowych edycjach Konkursu nagrodzono i wyróżniono 97 prac; 27 nagród w kategorii prac magisterskich (30 wyróżnień); 24 nagrody w kategorii prac doktorskich (16 wyróżnień).

Prace należy składać w Wydziale Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Poznania do 15 listopada 2013r.

Formularz wniosku i regulamin konkursu na stronie www.poznan.pl/studia

Konkurs na najlepsze prace Foto: UMP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium