Śródka

Fotograficzna gra na Śródce

Fotoskarb na Śródce  Foto: Widzieć Więcej

Fotoskarb na Śródce Foto: Widzieć WięcejJeśli lubicie fotografować i w twórczy sposób spędzać wolny czas zapraszamy do wzięcia udziału w fotograficznej grze miejskiej, podczas której będzie można odkryć Fotoskarb ukryty na poznańskiej Śródce.

Zabawa będzie polegać na wykonaniu kilku zadań fotograficznych, które do momentu rozpoczęcia gry pozostają tajemnicą. To własnie one pozwolą odkryć Fotoskarb.

Możemy jednak zdradzić, że nie będą one polegały na jak najszybszym bieganiu po mieście z aparatemwyjaśniają organizatorzy – do odnalezienia Fotoskarbu nie będzie więc potrzebna szybkość sprintera ani wytrzymałość maratończyka, wystarczy aparat, dobre chęci, spostrzegawczość i odrobina kreatywności.

Gra przeznaczona jest dla wszystkich pasjonatów fotografii. Wiek i poziom fotograficznych umiejętności nie mają znaczenia. Organizatorzy z „Widzieć więcej” zapraszają zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z aparatem, jak też bardziej doświadczonych miłośników fotografowania.

Udział w grze jest bezpłatny. Wystarczy posiadać aparat fotograficzny i zarejestrować się na stronie internetowej organizatora.

Uczestnicy gry spotkają się w niedzielę (23.09) o godzinie 9:00 na Moście Jordana na Śródce. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

Fotoskarb na Śródce Foto: Widzieć Więcej

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz