Luboń Sport

PP:FC Fogo przegrywa z Wisłą Kraków (fotorelacja)

KS Luboński - Wisła Kraków  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Ten mecz przegraliśmy fizycznie – powiedział na pomeczowej konferencji trener Lubońskiego FC Marcin Drajer. Gratuluję Wiśle awansu, ale mimo wszystko jestem zadowolony z postawy swoich zawodników.

W 1/16 finału Pucharu Polski Lubońskie FC Fogo przegrało z Wisłą Kraków 0:5. Pierwsza połowa przyniosła bezbramkowy remis. Luboński dominuje przy piłce i sensacja unosi się w powietrzu. Druga połowa to swoiste oblężenie lubońskiej bramki. Dzielnie broni Maćkowski. Ale szczęście przestaje mu w końcu dopisywać. Worek z bramkami rozwiązał się po zmianie w 56 minucie, kiedy to Daniela Sikorskiego zastępuje Quioto. Luboński wyraźnie opada z sił. W 67 minucie przegrywa 0:2. Prawdziwy festiwal strzelecki rozpoczął się w 86 minucie, kiedy to w ciągu 5 minut padają aż trzy gole.