Ten mecz przegraliśmy fizycznie – powiedział na pomeczowej konferencji trener Lubońskiego FC Marcin Drajer. Gratuluję Wiśle awansu, ale mimo wszystko jestem zadowolony z postawy swoich zawodników.
W 1/16 finału Pucharu Polski Lubońskie FC Fogo przegrało z Wisłą Kraków 0:5. Pierwsza połowa przyniosła bezbramkowy remis. Luboński dominuje przy piłce i sensacja unosi się w powietrzu. Druga połowa to swoiste oblężenie lubońskiej bramki. Dzielnie broni Maćkowski. Ale szczęście przestaje mu w końcu dopisywać. Worek z bramkami rozwiązał się po zmianie w 56 minucie, kiedy to Daniela Sikorskiego zastępuje Quioto. Luboński wyraźnie opada z sił. W 67 minucie przegrywa 0:2. Prawdziwy festiwal strzelecki rozpoczął się w 86 minucie, kiedy to w ciągu 5 minut padają aż trzy gole.






![Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/9kZHEY-313x168.jpg)


![Piekary Apollo [B. Celichowski PRL] (4) Foto: B. Celichwski / fortepan Piekary Apollo [B. Celichowski PRL] (4) Foto: B. Celichwski / fortepan](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2024/07/7s9tUp-313x168.jpg)










































Dodaj komentarz