K U L T U R A

Imieniny Czesuafa! Odbierz wejściówki za free!

kabaretowe imieniny czesuafa  Foto: kabaretowe imieniny czesuafa

kabaretowe imieniny czesuafa Foto: kabaretowe imieniny czesuafaNa imieniny Czesuafa zaproszeni są wszyscy, ale dostaną się tylko nieliczni… ci, którzy się pospieszą żeby kupić ostatnie już bilety, lub ci którzy zdobędą zaproszenia. Wybrać się warto!

W najbliższy poniedziałek odbędzie się już druga edycja Kabaretowych Imienin Czesuafa. Na scenie ODK Pod Lipami oprócz gości na widowni, pojawią się także goście na scenie. Oprócz solenizanta będzie można zobaczyć kabarety Szarpanina i Hlynur!

Oba gościnnie występujące na Imieninach kabarety są doskonale znane miłośnikom dobrej zabawy. Zarówno Hlynur, jak i Szarpanina to laureaci wszystkich znaczących festiwali kabaretowych. Są to kabarety niebanalne, oryginalne, ciekawe, z niekonwencjonalnym podejściem do sztuki rozśmieszania – zachwala swych gości Kabaret Czesuaf

Oczywiście podczas Kabaretowych Imienin Czesuafa nie zabraknie niespodzianek i drobnych (w końcu to Poznań) upominków.

Na ostatnie bilety można jeszcze próbować  zdobyć w Centrum Informacji Miejskiej, ODK Pod Lipami oraz na stronie www.biletynakabarety.

UWAGA!!! Gdyby się komuś nie udało może polować w piątek (6.05) na podwójne zaproszenia tutaj – na “fejsbukowym” profilu portalu lepszyPOZNAN.pl.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz