Sport

Kolejorz – Braga – to już dziś!

Kolejorz - Braga  Foto: KKS

Kolejorz - Braga Foto: KKSDzisiaj Kolejorz może liczyć na nieco mniejszy niż chciałby doping kiboli. Na stadion zostanie wpuszczonych niecałe 30.000 fanów piłki nożnej. Wśród nich będzie grupa 150 kibiców Bragi.

Dokładnie tylu kibiców gości przyleciało do Poznania razem ze swoją drużyną. Warunki, które zastaliśmy w Poznaniu są inne niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień, jednak każdy z nas w takcie swojej kariery grał już przy takiej pogodzie, więc nie powinno być to dla nas problemem – mówił Hugo Viana, pomocnik SC Braga – spodziewamy się bardzo trudnego meczu. Jego zdaniem naszą mocną stroną Kolejorza jest Kolejorz - Braga Foto: KKS LECHprzede wszystkim zespół jako kolektyw.

Dla Kolejorza będzie to pierwszy mecz (nie licząc sparingów) od połowy grudnia. O tym, że tak będzie wiedzieliśmy dużo wcześniej i z tego powody nie mamy zamiaru szukać żadnych wymówek – mówi Jose Mari Bakero, trener Lecha Poznań – Braga jest w trakcie sezonu, ale z drugiej strony po powrocie z obozu my jesteśmy wypoczęci.

Mecz rozpocznie się dzisiaj o godzinie 19:00.

Wiara Lecha apeluje, by na mecz ubrać kamizelkę odblaskową!

zabierz kamizelką odblaskową! Foto: Wiara Lecha

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz