Czerwonak

Konkurs: “Obiektywna Zielonka na cztery pory roku”

Obiektywna Zielonka  Foto:

Związek Międzygminny Puszcza Zielonka ogłasza konkurs OBIEKTYWNA ZIELONKA, który pozwala każdemu amatorowi sprawdzić się w fotografii przyrodniczej, reportażowej… Konkurs tym razem jest całoroczny, tak aby zarejestrować wizerunki Puszczy w ciągu czterech pór roku. Specjalna kategoria oceny zdjęć – Jubileuszowa – wiąże się z tegorocznym świętem Czerwonaka, tj. 600-leciem istnienia tej miejscowości.

Obiektywna Zielonka

W organizację konkursu zaangażowane się gminy związkowe wraz z podległymi im instytucjami oraz Fundacja Ludzki Świat – Mundo Humano.

W jury konkursu zasiądzie m.in. zawodowy fotografik – Elizeusz Cieślik, należący do Polskiego Związku Fotografów Przyrody. Wśród nagród pojawią się talony na sprzęt i usługi fotograficzne, sprzęt sportowy i inne –  sponsorów regularnie przybywa. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęło Radio Emaus (89.9 FM).

My wiemy, że Puszcza Zielonka jest atrakcyjna przez cały rok, a Ty? Jeśli jeszcze nie wiesz – masz okazję się przekonać podczas sesji fotograficznej zimą, wiosną, latem i jesienią… Zanim wyruszysz w teren poznaj regulamin konkursu i wypełnij kartę zgłoszeniową – wszystko znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Patrycja Owczarzak
Specjalista ds. turystyki
Związek Międzygminny Puszcza Zielonka

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz