Ivan Djurdjevic i Tomasz Bandrowski wracają do pełni sił po ostatnich kontuzjach. Obaj zawodnicy trenowali już dziś z resztą zespołu na siłowni.
Zarówno Ivan, jak i Tomek rozpoczynają już normalne treningi z zespołem i jeśli wszystko będzie w porządku do będą do naszej dyspozycji na mecz z Arką Gdynia – mówi asystent trenera Lecha, Ryszard Kuźma.
Kiedy do siłowni i na treningi wróci Bartek Bosacki? To będzie wiadome po przejściu przez niego badań kontrolnych. Nie można w tej chwili podać również terminu jego powrotu na boisko.
.




![Fredry remont 1935 [NAC IKC] Foto: NAC / IKC / domena publiczna Fredry remont 1935 [NAC IKC] Foto: NAC / IKC / domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/04/7z6NEM-313x168.jpg)













oby wyzdrowieli bo graja jak patałachy wszyscy! ale i tak kolejorz mistrzem jest!
w sobote Arka na Bulgarskiej, powinno isc jak po masle!