Czerwonak

Zrób komuś prezent na Święta

Świąteczna manufaktura  Foto: Dziewicza Baza w Czerwonaku

Świąteczna manufaktura Foto: Dziewicza Baza w CzerwonakuCoraz częściej pod choinką znajdujemy oryginalne, ręcznie wykonywane prezenty. Wykonują je najbliżsi specjalnie z myślą o obdarowywanych. Tego typu upominki cieszą się także powodzeniem na przedświątecznych kiermaszach. Wraz z Dziewiczą Bazą zapraszamy na warsztaty, podczas których będziecie mogli samodzielnie wykonać nie tylko świąteczne prezenty, ale również ozdoby.

W każdą sobotę w Dziewiczej Bazie udostępniana jest sala na działania twórcze, jest to przestrzeń dla dorosłych i tych maluczkich, dla singli, dla rodzin, dla seniorów i twórczej młodzieży – wyjaśniają pomysłodawcy – chcemy wymieniać się pomysłami, inspirować i tworzyć w świątecznej atmosferze… Zapraszamy do Świątecznej manufaktury.

Będzie to okazja, by zrobić coś wyjątkowego po choinkę, ozdobę na świąteczne drzewko, a przy okazji uciec od przedświątecznego zgiełku i przygotować się do świąt w spokoju. ozdobić swoje otoczenie w niebanalny sposób. Jeśli chcesz pokazać dziecku, że nie wszystko trzeba kupić… – dodają organizatorzy – Dziewicza Baza czeka właśnie na Ciebie!

Na każde spotkanie proponowane będą tematy, zbierane pomysły na ich wykonanie, a uczestnicy mogą liczyć na inspiracje i podpowiedzi. By brać udział w zajęciach nie trzeba się wcześniej na nie zapisywać.

Przed każdym warsztatem robimy zbiórkę materiałów z odzysku, które możemy wykorzystać do świątecznych tematów – podkreślają organizatorzy – rozejrzyj się dookoła siebie i pomyśl, czemu możesz nadać „drugie życie”.

Na miejscu będzie można korzystać z przygotowanych materiałów i półproduktów bądź przynieść własne.

Warsztaty odbywają się w Dziewiczej Bazie, która mieści się w lesie, przy parkingu pod Dziewiczą Górą, w każdą sobotę o 11:00. Jeśli będziesz chciał, wrzucisz do puszki przysłowiowy grosik czyli tyle, ile uznasz za stosowne aby pokryć koszty zużytych przez Ciebie materiałów i organizacji – odpowiadają organizatorzy na pytanie o koszty udziału w zajęciach.

Świąteczna manufaktura Foto: Dziewicza Baza w Czerwonaku

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz