POZnań

Zobacz Urząd Miasta z innej strony

plac kolegiacki  Foto:

plac kolegiackiBudynek Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim budzi zainteresowanie mieszkańców nie tylko ze względu na swoją historię, ale i obecne wykorzystanie. Mieszkańcy pytają, jak wyglądają sale reprezentacyjne Urzędu, a jak gabinet prezydenta, gdzie podejmowani są honorowi goście i koronowane głowy, czy istnieją tajne przejścia – wymienia Rafał Łopka, rzecznik Urzędu Miasta Poznania. W czwartek, 20 lutego, odpowiemy na wszystkie pytania tym, którzy skorzystają z zaproszenia na wycieczkę po Urzędzie Miasta.

Uczestnicy wycieczki zobaczą m.in. sale reprezentacyjne, salonik prezydencki, będą mogli zrobić sobie zdjęcie przy biurku prezydenta. Być może również, podczas zwiedzania sali sesyjnej, będą mogli wziąć udział w specjalnie dla nich zaaranżowanym głosowaniu.

Wycieczka odbędzie się o godzinie w czwartek 20 lutego o godzinie 15:45. Zbiórka na dziedzińcu przed Urzędem. Wycieczka jest bezpłatna, ale chętni proszeni są o zapisywanie się za pośrednictwem POZnan* Kontakt w godzinach pracy Urzędu pod numerem tel. 61 646 33 44. Liczba miejsc jest ograniczona!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz