Kleszczewo

Zmiany w komunikacji Kleszczewa

Autobusy w Kleszczewie  Foto: Zakład Komunalny Kleszczewo

Autobusy w Kleszczewie Foto: Zakład Komunalny KleszczewoPrzypominamy o weekendowych zmianach w kursowaniu kleszczewskich autobusów. Z objazdów korzystać muszą te jadące na liniach 431, 432 i 433.

Powodem utrudnień są prace drogowe prowadzone na nowo budowanym rondzie. Układany będzie tutaj nowy asfalt i dlatego zamknięte dla samochodów będzie skrzyżowanie ulic Ługańskiej i Ostrowskiej na Szczepankowie do niedzieli (19.10) do około godziny 16:00.

Zmienioną trasą kursować będą autobusy Komunikacji Gminy Kleszczewo na liniach 431, 432, 433. Pojadą one między innymi przez ulice Gospodarczą, Glebową, Rodawską, Ostrowską, Gutenberga i Krzywoustego. Podczas obowiązywania objazdów autobusy nie będą zatrzymywały się na przystankach „Skibowa” w kierunku Poznania, „Szczepankowo”, „Wieprawska” oraz „Ługańska”.

Przypominamy także, że można jeszcze zgłaszać swoje uwagi dotyczące obowiązującego rozkładu jazdy. Można to zrobić do czwartku 30 października. Przesłane przez mieszkańców propozycje mają być brane przy ewentualnych korektach rozkładu jazdy. Swoje wnioski można przesłać mailem: zk@kleszczewo.pl, lub wysyłając list na adres: Zakład Komunalny w Kleszczewie, ul. Sportowa 3, 63-005 Kleszczewo.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz