Aglomeracja

Zmarł ranny kierowca

Wypadek w Chaławach  Foto: Tomasz Szymkowiak

Wypadek w Chaławach Foto: Tomasz SzymkowiakKierowca samochodu osobowego który wpadł pod stojącą ciężarówkę niestety przegrał walkę o życie i zmarł… Do wypadku doszło kilka dni temu na drodze między Śremem a Czempiniem.

Pisaliśmy o tym wydarzeniu dokładnie tydzień temu. W wypadku ranny został kierowca renault laguna, który nie spodziewał się, że za pokonywanym zakrętem czeka na niego niebezpieczna “niespodzianka”. Jego samochód wbił się w tył stojącej na drodze, uszkodzonej ciężarówki. Do tego groźnego wypadku doszło w miejscowości Chaławy kilka minut przed 6:00.

Kilka godzin po zdarzeniu pisaliśmy, że ranny w nim mieszkaniec Poznania miał dużo szczęścia, bo przeżył, ale ranny został przewieziony do szpitala w Śremie.

Dzisiaj dotarła do nas smutna wiadomość.

Niestety, kierowca przegrał walkę o życie, zmarł… – napisali jego koledzy z pracy – Rodzinie, bliskim, znajomym składamy kondolencje.

.

.

news@lepszyPOZNAN.pl

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • Bardzo dobrze znałem tego kierowcę. To mój sąsiad z kamienicy. Bardzo przykra sprawa dla mnie jak i dla jego rodziny, a zwłaszcz jego żony

  • Również znałem kierowcę bardzo dobrze. Dla rodziny i owszem bardzo wielka tragedia, ale dla żony wielka ulga i wizja pieniędzy tylko. Zero smutku, zadumy…