Sport

Zimowe treningi – najlepiej w grupie!

Tri Tour - zimowe bieganie na Cytadeli  Foto: endu sport

Już za niespełna miesiąc startuje kolejna, trzecia odsłona wspólnych, zimowych treningów rozgrywana w cyklu Road to Challenge Poznań. W lutym i marcu fani aktywności fizycznej będą mogli sprawdzić swoje przygotowanie do sezonu podczas kolejnych zawodów Tri Tour Family Winter Run. Wybór trzech dystansów umożliwia udział w imprezach zarówno początkującym biegaczom, jak i tym bardziej zaawansowanym. Rejestracja już ruszyła.

EneaTT_Winter_Run_2015_3Kolejna już edycja popularnego cyklu zimowych imprez biegowych wraca do swoich korzeni, czyli nad Jezioro Maltańskie, które będzie jedną z aren zbliżających się Mistrzostw Europy w triathlonie.

Natomiast dużą nowością jest fakt, że zainteresowani udziałem w biegach mają do wyboru aż trzy dystanse – 5,4km, 10,8km oraz 16,2km. (odpowiednio jedna, dwie oraz trzy pętle wokół popularnej „Malty”). Dzięki rozgrywaniu zawodów na trzech dystansach każdy zainteresowany wspólnym przygotowaniem do sezonu, będzie mógł dobrać trasę do swojego aktualnego planu treningowego. Pierwszy bieg odbędzie się 14 lutego 2016, natomiast drugi w marcu.

Dobra kondycja wymaga regularnych ćwiczeń. Najlepiej, gdy dbać o formę można zadbać podczas wspólnych treningów. Ważne jest dzielenie się dobrymi praktykami w trakcie treningów podkreśla Wojciech Kruczyński, współorganizator wydarzenia.

Dla osób zainteresowanych udziałem w obydwu wydarzeniach organizatorzy przygotowali specjalną promocję. Opłata za zakup pakietów startowych na zawody w lutym i marcu do końca stycznia wynosić będzie jedynie 30 zł (cena za pojedynczy bieg to 20 zł).

Na zimowe biegi zapraszamy jednak wszystkich pasjonatów aktywnego spędzania czasu, niezależnie od tego czy planują udział w triathlonowych zawodach czy też nie. Spotkania nad Maltą to przede wszystkim miła forma spędzenia aktywnie czasu ze swoją rodziną mówi Wojciech Kuczyński.

Po zakończonym biegu organizatorzy zapraszają na regenerację sił przy wspólnym posiłku w gronie rodziny i znajomych. Warto dodać, że uczestnictwo w imprezie przybliża jej uczestników do odbioru specjalnej sportowo-rodzinnej karty lojalnościowej, która jej posiadaczom zapewnia zniżki m.in. w sklepach, czy klubach sportowych.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz