Czerwonak

Zielono nam – XIV edycja konkursu Piękna Zielona Gmina

logo-Piekna-Zielona_chmuraBudzi się wiosna i rusza kolejna XIV już edycja konkursu: “Piękna Zielona Gmina”. Jest on skierowany do wszystkich mieszkańców gminy Czerwonak, którzy pragną pochwalić się swoim ogródkiem, zieleńcem lub balkonem.

Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników, jak i sponsorów. W ciągu minionych edycji napłynęło niemal 1000 deklaracji konkursowych, a coroczna wartość nagród przekracza 10.000 zł!

W tegorocznej odsłonie przygotowane zostały cztery kategorie: kat. I – ogrody przydomowe, kat. II – balkony, loggie, tarasy (obie skierowane do zameldowanych mieszkańców), kat. III – ogródki działkowe, kat. IV – zieleńce osiedlowe, zakładowe i szkolne oraz kategoria specjalna, w której wręczona zostanie złota konewka.

Sponsorami XIV edycji są: Ogrodnictwo Wawrzyniak z Kicina, Centrum Ogrodnicze Weber z Kicina, Drukarnia cyfrowa Raddruk z Owińsk oraz Ekonaw z Poznania.

Do konkursu można zgłosić się mailowo: daria.nowak@czerwonak.pl bądź pisemnie (deklaracje uczestnictwa już wkrótce dostępne u sołtysów oraz w Urzędzie Gminy). Termin upływa 30 maja.

Regulamin konkursu możesz przeczytać klikając tutaj.

Pochwal się i zawalcz o złotą konewkę!