Lifestyle POZnań

Żelazna kobieta z zaraźliwą energią

Joga w Starym Browarze  Foto: materiały prasowe

Optymistycznie nastawienie do świata to życiowa umiejętność, której można się nauczyć. Przekonuje o tym Elżbieta Krzyżaniak z Centrum Szczęśliwego Człowieka „Energia”, która prowadziła także popularne plenerowe zajęcia jogi. Tym razem w zajęciach medytacji i wykładach będzie można wziąć udział podczas Jogobrania w Starym Browarze.

Joga w Starym Browarze Foto: materiały prasoweElżbieta Krzyżaniak od lat prowadzi zajęcia z jogi, medytacji i metod relaksacji. Jej zaraźliwa pozytywna energia płynie jednak nie tylko z owych uduchowionych zajęć, ale i z doświadczeń prawdziwie „żelaznej kobiety”. Elżbieta ma na swoim koncie zdobycie Mont Blanc, przypłynięcie wpław Wisły, bicie wytrzymałościowych rekordów Guinessa, by wymienić tylko kilka niecodziennych osiągnięć.

Na jej letnie zajęcia jogi w parku Starego Browaru przychodziło nierzadko ponad 100 osób, a grono jej wielbicieli rośnie w zastraszającym tempie, szczególnie po tym, jak wydała inspirującą książkę „W cudzych butach”.

W piątek 7 listopada o 18:00 w Słodowni Elżbieta Krzyżaniak poprowadzi wykład pt. „Przebudzenie świadomości. Żywe doświadczenie 7 poziomów istnienia”, a następnie poprowadzi zajęcia z jogi, ze szczególnym uwzględnieniem właściwych technik oddychania i medytacji.

Po zajęciach rozbrzmią dźwięki mis tybetańskich, kryształowych, gongu, fletu etnicznego, śpiewu intuicyjnego, mantr oraz instrumentów archaicznych, czyli Music Medicina. O tego typu muzyce mówi się często w kontekście terapii dźwiękiem. Jest kojąca, sprzyja medytacji, relaksuje, a wibracjom emitowanym przez instrumenty przypisuje się działanie lecznicze. Na koncert należy zabrać karimatę oraz okrycie.

Wstęp wolny, bez zapisów.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz