Aglomeracja

Zderzenie samochodu z motocyklem

Zderzenie samochodu z motocyklem  Foto: PSP / st. str. Karol Boguszyński

Zderzenie samochodu z motocyklem Foto: PSP / st. str. Karol BoguszyńskiDo groźnego zderzenia motocykla z samochodem osobowym doszło w miejscowości Cielcza na skrzyżowaniu. Ranny motocyklista trafił do szpitala.

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 11 z drogą gminną zderzyły się osobowe renault 19 i motocykl yamaha. Do wypadku doszło w sobotę kilka minut przed 20:00. Poważnie ranny został motocyklista, którego odwieziono do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jarocinie.

Gdy na miejscu pracowały służby ratownicze także osoba prowadząca samochód zaczęła się uskarżać się na duszności i ból w klatce piersiowej.

Ratownicy udzieli osobie poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy, powtórne dysponując karetkę pogotowia ratunkowego na miejsce zdarzenia – relacjonują obecni na miejscu strażacy.

Skutki wypadku usuwali strażacy z Jarocina i Cielczy. Na miejscu pojawiło się także pogotowie i policjanci, którzy będą wyjaśniać przyczynę i winnego wypadku. Uszkodzone pojazdy zostały zabrane przez pomoc drogową.

Zderzenie samochodu z motocyklem Foto: PSP / st. str. Karol Boguszyński

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz