Aglomeracja

Zaprojektuj plakat 5. edycji Transatlantyk Festival

Transatlantyk  Foto: Transatlantyk

Transatlantyk Foto: TransatlantykOd początku istnienia Festiwalu Transatlantyk plakaty dedykowane każdej edycji tworzyli wybitni plakaciści i graficy: Tomasz Opasiński, Daniel Horowitz i Rosław Szaybo. Plakaty te co roku zdobywały laury na prestiżowych, międzynarodowych konkursach plakatów festiwali filmowych. Aby podkreślić wyjątkowość jubileuszu, plakat tegorocznej edycji Festiwalu będzie wyłoniony w otwartym dla wszystkich konkursie.

Chcemy, aby to dzięki Wam 5. edycja Festiwalu Transatlantyk stała się jeszcze bardziej niezwykła i niezapomniana – mówią organizatorzy festiwalu. Dlatego też, do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno z Polski, jak i z zagranicy: uczniów, studentów, profesjonalnych artystów, a także amatorów grafiki i malarstwa. Zgłaszać się mogą również maksymalnie 3 osobowe zespoły autorskie. Zapisy oraz uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. To niepowtarzalna okazja do tego, aby zaprezentować swoje talenty i umiejętności, a tym samym zapisać się w historii naszego Festiwalu. Ponadto dla autora/ów zwycięskiej pracy przewidziana jest nagroda. Na Wasze prace czekamy do 6 kwietnia 2015 roku. Zwycięzcę konkursu wyłoni jury.

5. edycja Transatlantyk Festival – międzynarodowy festiwal filmu i muzyki, odbędzie się w Poznaniu w dniach 7-14 sierpnia 2015 roku.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz