Zawady

Zamknięta ulica Hlonda!

maserati gran turismo MC stradale  Foto: Maserati

maserati gran turismo MC stradale Foto: Maserati Ponad 100 samochodów uczestniczyć będzie w tegorocznej imprezie Gran Turismo Polonia. Tym razem pokaz jednych z najszybszych i najdroższych samochodów na świecie zostanie zorganizowany na ulicy Prymasa Augusta Hlonda.

Pokaz rozpocznie się o godzinie 15:00, dlatego też ulica Hlonda zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z ulicami Zawady, świętego Wincentego i Podwale do ulicy Smolnej od godziny 14:00. Zamknięta będzie także droga serwisowa równoległa ulicy Hlonda. Normalny ruch zostanie wznowiony około godziny 19:00.

ul. Hlonda zamknięta podczas pokazu Gran Turismo Polonia Foto: Google Maps / lepszyPOZNAN.pl

Podczas specjalnego pokazu zobaczymy wiele ciekawych i rzadko spotykanych modeli. Zaprezentują się między innymi ariel atom, czy maserati granturismo MC stradale. Najwięcej będzie chyba samochodów Ferrari i Porsche.

Ulica Baraniaka, na której dotychczas odbywały się pokazy okazała się zbyt wąska i krótka dla tak dużej ilości samochodów. Dlatego zdecydowano o przeniesieniu imprezy na dłuższą i szerszą ulicę Augusta Hlonda. Prezentacja jednych z najdroższych i najszybszych samochodów która odbywać się będzie na Zawadach potrwa mniej więcej do godziny 18:00.

Przez kolejne 2 dni uczestnicy Gran Turismo Polonia 2012 doskonalić będą swoje umiejętności na Torze Poznań. Ta część dostępna jest niestety już tylko dla wybranych.

Zobacz jak wyglądały poprzednie imprezy w 2010, 2011 roku, oraz zamknięta część na Torze Poznań.

http://www.youtube.com/watch?v=KoKk1HrUsR8

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz