POZnań

Za siedmioma bramkami… za siedmioma piłkami…

Katarzyna Bujakiewicz - Bajki w bramce  Foto: UM Poznania

Katarzyna Bujakiewicz - Bajki w bramce Foto: UM PoznaniaZapraszamy na kolejne już czytanie bajek w bramce. Z miłośnikami sportu i literatury ze Świerczewa spotka się Katarzyna Bujakiewicz i...

Katarzyna Bujakiewicz już po raz trzeci pojawi się w bramce, by czytać bajki. Do tej pory spotykała się z najmłodszymi mieszkańcami Wildy i Jeżyc. Sobotnie spotkanie będzie niezwykłe, bo oprócz popularnej aktorki pojawi się również Bartosz Bosacki, który także jest Ambasadorem Poznania Miasta – Gospodarza UEFA EURO 2012.

Spotkanie to będzie zatem interesujące zarówno dla miłośników ciekawych bajek jak i sportowców. Popularny piłkarz poprowadzi zajęcia sportowe, które rozpoczną się o godzinie 11:00.

Trening z mistrzem i spotkanie z aktorką to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Świerczewa – zachęcają organizatorzy. Dla maluchów zorganizowane będą zajęcia plastyczne i teatralne. Będzie także okazja do spotkania z oficjalnymi maskotkami EURO 2012.

Spotkanie z Katarzyną Bujakiewicz i Bartoszem Bosackim odbędzie się na placu przy skrzyżowaniu ul. Kołłątaja i ul. Buczka w sobotę (20.08)  od 11:00 do 14:00.

/

panorama maskotki euro Foto: UEFA

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz