Sport

Z Arkadiuszem Matuszakiem rozmawiamy o hokeju na trawie

hokej na trawie  Foto: sxc

hokej na trawie Foto: sxcNieco ponad tydzień został do rozpoczęcia Halowych Mistrzostw Świata w Hokeju na trawie. W Poznaniu walczyć będą drużyny z 12 państw.

O hokeju na trawie rozmawialiśmy z bramkarzem naszej reprezentacji Arkadiuszem Matuszakiem. Choć sama dyscyplina jest dość stara, to mistrzostwa halowe organizowane są od niedawna.

Arkadiusz Matuszak

Drużyna hokeja na trawie składa się z 6 zawodników. Polskiej reprezentacji może jednak pomóc publiczność, która będzie 7 zawodnikiem.

Arkadiusz Matuszak

Hokej na trawie, choć poznańskie drużyny odnoszą światowe sukcesy, jest dyscypliną mało popularną. Czy hokej na trawie rozgrywany w hali różni się od tego, który widzieć możemy na otwartych boiskach?

Arkadiusz Matuszak

Najlepsze drużyny na świecie zagrają w Poznaniu. Które reprezentacje będą najtrudniejszym przeciwnikiem naszej reprezentacji?

Arkadiusz Matuszak

Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju na Trawie to jedyna tej rangi impreza w tym roku w Polsce. Od 8 do 13 lutego warto zatem wybrać się do hal MTP, by uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu i dopingować naszej reprezentacji.

/

Z Arkadiuszem Matuszakiem rozmawiał Przemysław Dzięgiel i Andrzej Gogulski w Radiu AFERA. O kulisach Mistrzostw będziemy rozmawiać w najbliższy czwartek (3.02).

/

/

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz