Aglomeracja GłosBiznesu

Yanosik świętuje urodziny i otwiera nowy sklep

widok-na-autostrade  Foto:

Yanosik, popularna wśród kierowców aplikacja świętuje swoje 14 urodziny. Poznańska firma, która przygotowała rozwiązanie informuje o otwarciu nowego sklepu.

Yanosik otwiera właśnie nowy sklep i punkt serwisowy w Poznaniu, w którym znajduje się siedziba główna, przy ul. Piątkowskiej 161. Dotychczasowy punkt przy ul. Perkuna 25 będzie już nieczynny dla klientów.

To już 14 urodziny Yanosika!

Pierwsza wersja Yanosika powstała w kwietniu 2009 roku, głównym produktem marki był wtedy prosty terminal Yanosik R, który od tego czasu znacznie się rozwinął i obecnie występuje pod postacią nowoczesnego urządzenia Yanosik GTR. W 2012 roku Yanosik rozwinął wachlarz swoich usług, przygotowując aplikacje na urządzenia z Androidem i iOS z opcją nawigacji.

Z biegiem czasu Yanosik z prostego komunikatora drogowego stał się wszechstronnym przyjacielem kierowcy, który wyciąga do niego rękę nie tylko w zakresie ostrzegania czy nawigacji, ale też dodatkowych usług, jak ubezpieczenia, warsztaty czy opłaty za bilety autostradowe. To także zaangażowana społeczność kierowców. Wszyscy tworzymy Yanosika – mówi Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik

Z aplikacji Yanosik korzysta ponad 2 miliony użytkowników miesięcznie. Z jego wsparciem kierowcy wzajemnie mogą się ostrzegać o zagrożeniach na trasie, a dzięki całej społeczności do systemu co 2 sekundy dodawane jest nowe zgłoszenie o danym odcinku drogi! 10 listopada 2022 roku marka odnotowała rekordową liczbę 220 288 użytkowników on-line! Liczba pobrań Yanosika na koniec 2022 roku wyniosła aż 26,6 mln!

Użyte w artykule zdjęcia:

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz