Murowana Goślina Sport

XI Memoriał im. Arkadiusza Gołasia

X Memoriał im. Arkadiusza Gołasia (27.09.2014) Murowana Goślina  Foto: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Murowana Goślina również w tym roku będzie organizować Memoriał im. Arkadiusza Gołasia. Gwiazdy męskiej Plus Ligi odwiedzą to miasto w dniach 23-25 października, kiedy rozgrywana będzie już jedenasta edycja tego memoriału.

Tegoroczna edycja Memoriału imienia tragicznie zmarłego reprezentanta Polski, Arkadiusza Gołasia, miała gościć czołowe kluby męskiej ekstraklasy, czyli ekipę mistrzów Polski Asseco Resovię Rzeszów, Lotos Trefl Gdańsk, Transfer Bydgoszcz i już tradycyjnie AZS Częstochowa, z którym zmarły w 2005 roku zawodnik był szczególnie związany. Jednak na dwa miesiące przed startem siatkarskiej imprezy, trener Resovii, Andrzej Kowal, wycofał swoją drużynę z uczestnictwa w zawodach, czym organizatorka, Anna Sumelka podzieliła się w liście otwartym na oficjalnym profilu Memoriału.

Decyzja ta na szczęście wpłynęła tylko na datę sprzedaży biletów, które od 25 sierpnia można zakupić w Murowanej Goślinie oraz Poznaniu (szczegóły poniżej).

Dziękujemy za zaproszenie na XI Memoriał Arkadiusza Gołasia. Chcielibyśmy oficjalnie potwierdzić przyjazd naszej drużyny, która będzie uczestniczyła w tej edycji Memoriału Arkadiusza Gołasia.

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.

X Memoriał im. Arkadiusza Gołasia (28.09.2014) Murowana Goślina

Rok temu Murowaną Goślinę odwiedził jeden z najlepszych siatkarzy w historii, Brazylijczyk Giba. Tym razem zabraknie gwiazdy tego formatu, jednak nie zabraknie atrakcji i znanych postaci.

W przeddzień turnieju, w piątek, siatkarska młodzież będzie mogła wziąć udział w tradycyjnych warsztatach. Poprowadzą je były selekcjoner naszej reprezentacji, Andrea Anastasi, były libero kadry, Krzysztof Ignaczak i przyjmujący Resovii, Białorusin Olieg Achrem – mówi główna organizatorka memoriałowej imprezy w Murowanej Goślinie, Anna Sumelka.

W tym roku nie zabraknie licytacji siatkarskich gadżetów, związanych z turniejem. W akcji Razem dla Arka Gołasia są dostępne między innymi piłki i koszulki meczowe Resovii, Lotosu Trefla, Łuczniczki, ZAKSY, PGE Skry, Jastrzębskiego Węgla, a także limitowane serie koszulek AZS Częstochowa oraz reprezentacji z nazwiskiem Gołaś oraz numerami, w których grał w klubie i kadrze. I tu niespodzianka – numer 16 na wymienianej koszulce Arka stworzą imiona i nazwiska wszystkich kibiców biorących udział w projekcie. Po zapewnieniu środków na organizację Memoriału kolejnym celem będzie sfinansowanie wyjątkowej oprawy imprezy – podobnych efektów laserowych, jakie oglądaliśmy podczas finału Mistrzostw Świata w Katowicach, kiedy Spodek dosłownie odleciał! Najważniejszym jednak celem jest na pewno uzbieranie środków na odnowienie wielkiej koszulki z nr 16. Jej nowa odsłona zwiśnie pod sufitem hali prawdopodobnie w tym roku.

Od początku zresztą dbamy o to, żeby pamięć o naszym wspaniałym zawodniku, Arkadiuszu Gołasiu, nie była tylko pustym słowem – dodaje Sumelka.

X Memoriał im. Arkadiusza Gołasia (28.09.2014) Murowana Goślina

TERMINARZ

Półfinały, sobota 24.10.2015 r.
godz. 14.00 ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ – JASTRZĘBSKI WĘGIEL
godz. 17.00 AZS CZĘSTOCHOWA – LOTOS TREFL GDAŃSK

Niedziela 25.10.2015 r.
godz. 13.00 Mecz o 3. miejsce
godz. 16.00 Finał
CENY BILETÓW

• Bilet jednodniowy Sobota: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy,
• Bilet jednodniowy Niedziela: 45 zł normalny, 30 zł ulgowy,
• Karnet dwudniowy: 70 zł normalny, 50 zł ulgowy,
• Bilety VIP (ilość ograniczona): 500 zł
ZNIŻKI

Bilety ulgowe przysługują uczniom urodzonym po 01.01.2000 r. posiadającym ważną legitymację upoważniającą do zniżki. Wstęp dla dzieci do 3 roku życia bez zajmowania osobnego miejsca – bezpłatny. Weryfikacja biletów ulgowych będzie następować przy wejściu na halę w dniu imprezy. Osoby nie posiadające zniżek będą zobowiązane do stosownej dopłaty.
Zakup biletów ulgowych przysługuje również posiadaczom Karty Dużej Rodziny w Murowanej Goślinie.
BILETY SĄ DO NABYCIA

• w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie, ul. Mściszewska 10 w godzinach otwarcia Ośrodka od 8.00 do 20.00,
• w Urzędzie Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie, pokój 23, Plac Powstańców Wlkp. 9 (ratusz) w godzinach otwarcia Urzędu (pon 8.00-18.00, wt-pt 8.00-15.00)
• w sprzedaży wysyłkowej listem poleconym za potwierdzeniem odbioru po:

1. zamówieniu mailowym memorial@murowana-goslina.pl (konieczne podanie w mailu danych i adresu do wysyłki) oraz
2. po otrzymanym potwierdzenia zamówienia i wpłacie kwoty na konto: MG Sport Sp. z .o.o., ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina, nr konta 88 1020 4027 0000 1302 1249 7634. Kwota wyliczona zostanie powiększona o opłatę 6 zł kosztów manipulacyjnych.

Istnieje możliwość odbioru osobistego biletów ze sprzedaży wysyłkowej w recepcji Hotelu Ilonn w Poznaniu ul. Szarych Szeregów.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz