Aglomeracja POZnań

Wyróżniony żłobek w Urzędzie Miasta

Urząd Miasta Poznania  Foto:
Urząd Miasta Poznania

Urząd Miasta Poznania
Urząd Miasta Poznania

Kapituła Plebiscytu Firma Przyjazna Mamie przyznała Urzędowi Miasta Poznania wyróżnienie w VI edycji konkursu. Do tej edycji plebiscytu zgłoszono 210 firm.

Organizatorem konkursu jest Agora. Kapituła nagrody wyróżniła UMP ponieważ jest to: “jedyna firma spośród wszystkich zgłoszonych w tym roku, która oferuje pracownikom miejsce opieki dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Z udogodnienia mogą skorzystać pracownicy, którzy wychowują dziecko w wieku od 1 do 2,5 roku życia i chcą wrócić do pracy z urlopu wychowawczego, macierzyńskiego bądź tacierzyńskiego.

Żłobek jest bezpłatny i działa w godzinach pracy urzędu, z uwzględnieniem czasu na dojazd (6.45-17.30). Projekt ten jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zatrudnieni w urzędzie rodzice korzystają ponadto z możliwości pracy w niepełnym wymiarze godzin oraz z dofinansowania wakacji i ferii dla dzieci.”

Uroczysta gala rozdania statuetek odbędzie się jutro w Warszawie.

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • No jak nie myślą o mieszkańcach – przecież jest kilka żłobków w Poznaniu – zapisywać się musisz stojąc w kolejce z rocznym wyprzedzeniem, tzn. zanim jeszcze ci się urodzi dziecko