Kórnik POZnań

Wypadek na węźle Koninko – 2 osoby zginęły

lampa policyjna  Foto: sxc

lampa policyjna Foto: sxcNa węźle Koninko w ciągu drogi S11 w kierunku Kórnika doszło do wypadku samochodu osobowego i ciężarówki. W wyniku zderzenia śmieć poniosły 2 osoby, a 3 zostały ranne. Wypadek miał miejsce poza trasą S11 około godziny 17:00 i utrudnia dojazd do miejscowości Koninko.

Na miejscu pracuje 5 jednostek Straży Pożarnej, Policja, Prokuratorzy oraz Pogotowie – mówi Sławomir Brandt Rzecznik Prasowy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Przejazd drogą S11 odbywa się bez zakłóceń, problemy z dotarciem do domów będą mieli mieszkańcy Koninka – ruchem w miejscu wypadku kierują Policjanci.

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • Wcale że nie 2, jedna z osób która zginęła była młoda dziewczyna w ciąży, a dziś zmarł chłopiec który początkowo przeżył wypadek, łącznie zginęły 4 osoby. [*]

  • Była i jest to niewątpliwie tragedia. Informacja do której komentarz dodałeś(aś) jest tylko i wyłącznie stanem z dnia kiedy wydarzył się ten wypadek. [`] Dla nas jest to również smutne, bo okazało się już po opublikowaniu tej informacji, że dotyczy osób, które znaliśmy….