Centrum

Wypadek motocyklisty

Wypadek na Królowej Jadwigi  Foto: gsm

Wypadek na Królowej Jadwigi Foto: gsmMotocyklista zderzył się z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Półwiejskiej.

Do wypadku doszło na nitce ulicy Królowej Jadwigi prowadzącej w kierunku Dworca PKS chwilę przed godziną 16:00. Dość szybko na miejscu pojawiło się między innymi pogotowie ratunkowe. Lekarze przystąpili do reanimacji rannego motocyklisty.

Jak mówili nam przechodnie, którzy widzieli wypadek, motocykl jechał z dużą prędkością od strony budynku AWF i na skrzyżowanie przy Półwiejskiej wjechał już na czerwonym świetle. Są to jednak informacje niepotwierdzone.

Ciężko ranny mężczyzna jadący motocyklem został odwieziony do szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy zmarł godzinę po całym zdarzeniu.

To kolejne od niedzieli tak tragicznie zakończone wydarzenie. W niedzielny wieczór doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Bukowskiej. W tym przypadku jedna z osób rannych podczas wypadku zmarła kilkanaście godzin po zdarzeniu w szpitalu (przeczytaj tutaj).

Jak pokazują statystyki przy tak dobrych jak dzisiaj warunkach atmosferycznych dochodzi do większej liczy wypadków, niż podczas złej pogody. Tracimy niestety koncentrację, jesteśmy mniej czujni. Obyśmy nie musieli już podawać podobnych informacji.

Informację otrzymaliśmy na maila news@lepszyPOZNAN.pl – dziękujemy.

Wypadek na Królowej Jadwigi Foto: gsm

Rozbity samochód, w który z dużą siłą uderzył motocykl

Wypadek na Królowej Jadwigi Foto: gsm

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz